PIRAMIDA

ВІКНА ДВЕРІ

+38(097) 046-52-90

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, зателефонуйте нам по телефону

Програма IQ energy

Повертайте 35% вартості енергоефективних вікон із програмою IQ energy

Замовляйте енергоефективні вікна – беріть участь у партнерській програмі – повертайте 35% своїх грошей

Наша компанія дбає про те, щоб жителі нашої країни мали можливість зробити свій будинок теплим і затишним до настання холодів. Купуючи енергозберігаючі вікна за допомогою програми IQ Energy, ви відкриваєте собі унікальну можливість повернути 35% від їх вартості.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно подати заявку на компенсацію протягом 4-х місяців з дати укладання кредитного договору.

Наша компанія не випадково стала партнером європейської програми IQ Energy. Вся наша продукція відповідає європейським стандартам якості. Металопластикові вікна довговічні та стійкі до всіх видів атмосферних впливів. Функцію теплозбереження вони виконують за рахунок якісного профілю, унікального склопакета та висококласної фурнітури.

Зробіть крок назустріч сучасним технологіям разом з енергоефективними вікнами.

IQ energy

Про програму

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у галузі енергоефективності у житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, будуть складатися з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, щодо яких очікується досягнення енергоефективності на рівні, як мінімум на 20% вище, ніж у порівнянні з середньо ринковими показниками.

Технології та матеріали, які включені в Каталог Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.

У рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні, які надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності. Більш детальну інформацію щодо умов кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів Укрсиббанк та Райффайзен Банк Аваль. Подати заявку на кредит можна тут.

Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.

Інвестиції у прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочень за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством у галузі енергоефективності та екології (“E5P”), та грантом технічної допомоги для реалізації програми, який надається в рівній частині від E5P та Швеції. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3000 євро. Компенсація (грант) становить 35% від суми кредиту чи інфекцій в енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% незалежно від кількості категорій продуктів з Каталогу Технологій.

Перед тим як розпочати реєстрацію в системі IQ energy рекомендуємо завантажити інструкцію за посиланням:

завантажити

виклик замірника у Черкасах
Замовити зворотній дзвінок