PIRAMIDA

ВІКНА ДВЕРІ

+38(097) 046-52-90

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, зателефонуйте нам по телефону

Склопакети STEKO

Склопакети займають 80% загальної площі вікна, тому вони значною мірою впливають на тепло-і шумоізоляцію.
Cтеклопакеты стеко

Що таке склопакет?

Склопакет - це монолітна конструкція, яка складається з двох або більше листів скла, які герметично з'єднані між собою.

Склопакети бувають однокамерні і двокамерні. Залежно від функцій склопакета в нього встановлюється певний вид скла – стандартне флоат-скло, енергозберігаюче i-glass Steko або всесезонне мультифункціональне Double Silver Steko.

Також застосовуються декоративні, «броньовані» або рефлекторні стекла.

Внутрішній простір камер зазвичай заповнюється повітрям. Для посилення енергоефективності вікна на 23% камери наповнюють інертним газом Аргоном.


З чого складається стандартний склопакет?

Дистанційна рамка - це спеціальна порожня алюмінієва рамка, яка розділяє скло.

Осушувач (абсорбент), він же молекулярне сито засипається в дистанційну рамку для осушення повітря від вологи та усунення проблеми випадання конденсату на внутрішньому склі.

Бутіл використовується для фіксації молекулярного сита в дистанційній рамці.

Герметик (силікон, полісульфід) - спеціальний склад, який ізолює внутрішній простір склопакета і робить його герметичним.

Cтеклопакеты стеко

Енергоефективність

Яке ж скло вибрати, щоб Ваше вікно було енергоефективним?

Потрібно відповісти на запитання:

 • Куди встановлюється вікно?
 • Сонячна у Вас сторона чи ні?
 • Наскільки добре опалюється приміщення?
 • Якщо вікна встановлюються в квартирі або засклюється балкон і у Вас сонячна сторона, а в зимовий час недостатньо інтенсивне опалення, то ідеальним рішенням стане установка двокамерного склопакета з мультифункціональним склом Double Silver Steko.

  Дане скло має двошарове покриття наночастинками срібла і є всесезонним, тобто. «працює» на збереження тепла взимку та прохолоди влітку. Воно захищає від шкідливої протидії ультрафіолетового випромінювання, при цьому пропускає 72% природного сонячного світла.

  Встановивши Мультифункціональне скло Double Silver Steko, Ви значно заощадите на комунальних платежах, тому що енергоефективність Ваших вікон буде на 40% вищою, ніж у металопластикових вікон зі стандартним склом.

  Також альтернативним варіантом для збереження тепла в зимовий період є установка енергозберігаючого i-glass скла. Однак, це скло не буде «працювати» влітку на відбиття сонячних променів. Тому воно чудово підійде для приміщень, у яких влітку не спекотно.

  Якщо Ви хочете встановити саме "ТЕПЛЕ" вікно, то необхідно вибрати двокамерний склопакет з мультифункціональним і енергозберігаючим склом. Додатково збільшить енергоефективність вікна на 23% – заповнення камер інертним газом Аргоном. У цьому випадку Ви отримаєте найвищий рівень енергоефективності та високий показник опору теплопередачі, він буде близьким до показника цегляної кладки товщиною в один метр.

  Якщо Ви встановлюєте вікно в нежитловому приміщенні, де дотримання температурного режиму не потрібно, підійде однокамерний склопакет зі стандартним склом. Або замість скла можна встановити глуху термопанель.


  Дизайн

  Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші вікна мали ексклюзивний зовнішній вигляд та захищали від сторонніх поглядів, можна встановити рефлекторне скло із дзеркальним ефектом?

  Cтеклопакеты стеко

  Якщо Ви бажаєте втілити цікаве дизайнерське рішення, ми можемо запропонувати Вам варіант встановлення декоративного скла.

  Cтеклопакеты стеко

  Також склопакети можуть бути декоровані шпросами - декоративними планками всередині склопакета, що розташовуються в одній із камер. Шпроси можуть бути різного кольору, різної товщини та форми.

  Cтеклопакеты стеко

  Звукоізоляція

  Чим більше камер у склопакеті, тим краще вони захищають від проникнення сторонніх звуків у приміщення.

  Cтеклопакеты стеко

  Найефективнішим варіантом звукоізоляції буде встановлення з боку вулиці скла завтовшки 6 мм.

  Також можливе використання технології Триплекс, коли скло складається з декількох шарів, між якими знаходиться спеціальна плівка.


  Безпека

  Зменшити ймовірність проникнення в приміщення зловмисників можна шляхом встановлення армованої захисної плівки. Навіть при найсильнішому ударі вона не дозволить склу розбитися вщент, а утримає на собі уламки, таким чином не дозволяючи їм потрапити до приміщення. Подібним чином посилить міцність скла та технологія триплекс, про яку згадувалося вище.

  Триплекс сильніше «тримає удар», ніж скло з плівкою.


  виклик замірника у Черкасах
  Замовити зворотній дзвінок