PIRAMIDA

ВІКНА ДВЕРІ

+38(097) 046-52-90

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, зателефонуйте нам по телефону

Вікна REHAU

Вся Європа визнала якість та надійність вікон REHAU.
Секрет успіху компанії у комплексному підході до виготовлення вікон:

Не дивно, що ви почали шукати вікна ПВХ, ціна на них сильно відрізняється у різних виробників. Але замовляючи пластикові вікна у нас, Ви можете бути впевнені, що платите лише за якість та надійність.

rehau synego

REHAU SYNEGO


Інноваційна віконна система для підвищеної теплоізоляції. Технічні характеристики:
Конструктивна глибина: 80 мм
Кількість камер: рама 7 камер, стільця 6 камер
Максимальна товщина склопакета: до 51 мм
Ущільнення: RAU-PREN
Кількість контурів: 2 (AD) / 3 (MD)
Зламобезпека: до класу RC3

REHAU Euro-Design 60

REHAU Euro-Design 60


Профільна система Euro-Design 60 виробляється як трикамерна профільна система, має конструктивну глибину 60 мм та пропонує віконні рішення, де якість та економічність є пріоритетними. Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15° прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, а також доступ пилу та вологи зовні та створюють приємний клімат у приміщенні.
Системна глибина: 60 мм / ущільнення притвора
Кількість камер: 3
Максимальна товщина склопакета: 33 мм
Поверхня: гладка, зручна в обслуговуванні

REHAU Euro Design 70

REHAU Euro-Design 70


Профільна система Euro-Design 70 - ефективна теплоізоляція та різноманітність дизайнерських рішень для облаштування елітного житла. Ви багато інвестуєте у свій будинок і хотіли б, щоб усі, до дрібних деталей, відповідали Вашим побажанням? Вікна з профільної системи Euro-Design 70 будуть доповнювати інтер'єр Вашого житла. Різноманітність форм, декорів, а також стулки з покращеним дизайном відкривають для цього широкі можливості. На додаток до цього є спеціальна можливість встановити вікна для заміни в панельних будинках.
Конструктивна глибина: 70/115 мм
Кількість камер: 5
Максимальна товщина склопакета: 41 мм
Поверхня: гладка, зручна в обслуговуванні

REHAU Ecosol Design 60

REHAU Ecosol-Design 60


Профільна система REHAU Ecosol-Design 60 - це класична трикамерна профільна система з конструктивною глибиною 60 мм, що дозволяє втілити різноманітні віконні рішення, головними характеристиками яких є якість та економічність. Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15˚ вікна із профільної системи REHAU Euro-Design 60 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу і вологи ззовні, а також створюють у приміщенні комфортний мікроклімат. конструкції вікна).
Конструктивна глибина: 60 мм
Кількість камер: 3
Максимальна товщина склопакета: 33 мм

REHAU Brillant Design

REHAU Brillant-Design


Профільна система Brillant-Design з глибиною 70 мм та 80 мм поєднує покращену теплоізоляцію з різноманітністю дизайнерських рішень. Система ущільнень притвора як у п'ятикамерних профілях з глибиною 70 мм, так і шестикамерних профілях з глибиною 80 мм відповідає найвищим вимогам з енергозбереження. Гладка і блискуча поверхня профілів, скоси або закруглення із зовнішнього боку стулки та вишукана палітра кольорів вражають.
Конструктивна глибина: 70 мм (для коробки можливе 80 мм)
Кількість камер: 5/6
Зламобезпека: до класу 2
Поверхня: гладка, глянсова, зручна в обслуговуванні.

REHAU Geneo

REHAU Geneo


GENEO - революційне поєднання високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO та інноваційної конструкції профілю - є однією з кращих енергозберігаючих віконних профільних систем, представлених в даний час на ринку. Високотехнологічний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO, який використаний як ядро ​​профілю, пройшов багаторічні випробування в авіабудівництві та конструкціях гоночних автомобілів для Формули 1 та відмінно зарекомендував себе. Застосування даного матеріалу замість армування виключає утворення містків холоду і робить систему до 40% легшою за аналогічні системи такого класу зі сталевим армуванням. Завдяки вікнам із профільної системи GENEO економія енергії як у нових будинках, так і за санації старих будівель становить до 76%!
Конструктивна глибина: 86 мм
Кількість камер: 6
Звукоізоляція: до класу 5
Максимальна товщина склопакета: до 53 мм

Нестандартні рішення
Виготовляємо вікна будь-якої складності конструкції:
• Арочні
• Круглі
• Квадратні
• Шестикутні
• Трикутні
• Багатокутні
• Овальні
• Трапецеподібні
• Складносукладні
• Розсувні системи будь-якого типу
REHAU Geneo

виклик замірника у Черкасах
Замовити зворотній дзвінок